Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36141
Stary 07.11.2010, 16:49
Jak zespoły teoretycznie słabsze od nas i biedniejsze kupują i znajdują dobrych zawodników? Kolejnym przykładem jest Traore z Lechii, teraz 2 gole, wcześniej też szalał, choć troche nieskuteczny. Potrafi odegrać piłke pod pressingiem i zabrać obronce, jest szybki, ma drybling i wie gdzie sie znaleźć. Buval też dobry napastnik z Francji. Nie wspomne o Mayconie, Norrambuenie, Kupiszu, Grzybie (wszyscy by mogli nas wzmocnić przez duże W), Matawu, Bruno, Andreu i innych. A my ściągamy Szrot przez duże Sz. Może warto zrobić przegląd naszej ligi !? Stać nas na stworzenie dream teamu wyłącznie z piłkarzy naszej ligi, by nie trzeba było daleko szukać... szczególnie jeśli nie są to drodzy polacy.

Odpowiedz cytując