Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5687
Stary 07.11.2010, 16:40
Ten Titto to chyba jakiś cichy wielbiciel innej drużyny. Takiej, której pierwszą literą jest C...

Brawo Disco. Brawo Wojciechowski. Brawo Janas. Tak należy grać. Aż zapodam sobie jakąś Shazze



Hehe Leśne dziadki dalej na koniec relacji
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.11.2010 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując