Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline
#
5687
07.11.2010, 16:40
Ten Titto to chyba jakiś cichy wielbiciel innej drużyny. Takiej, której pierwszą literą jest C...
Brawo Disco. Brawo Wojciechowski. Brawo Janas. Tak należy grać. Aż zapodam sobie jakąś Shazze
Hehe Leśne dziadki dalej na koniec relacji
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.11.2010 o godz. 16:43.
emj10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emj10
Znajdź inne posty napisane przez emj10