Nawet jakby Maaskant sprawił, że klub wygrywałby wszystkie mecze po 6:0 z kimkolwiek tylko mógł, to i tak znalazłoby się paru niezadowolonych, że tylko tyle, albo, że styl nie ten. Maaskant musi mieć czas na przepracowanie z piłkarzami przerwy. Kalendarz na to pozwala, ma cały kwartał, żeby coś z tym zrobić.
Także spoko, trochę cierpliwości, wyniki przyjdą, bo muszą
