|
Ja na Maaskanta patrzę po prostu ostrożnie. Podpadł mi już naprawdę wieloma rzeczami, zwłaszcza poziomem sportowym zawodników, którzy już za jego obecności zostali zatrudnieni czyli Boukharim i Branco, upartym trzymaniem na ławie Małeckiego i Kirma przez parę kolejek, czyli jedynych zawodników, którzy stwarzają jakieś zagrożenie pod bramką (na szczęście zmądrzał), w piątek np. zdjęciem Brożka, który rozgrywał akurat naprawdę dobry mecz.
No ale nawet przez moment nie przychodzi mi do głowy jakieś wywalanie go w tej chwili. :/
Koniecznie trzeba pozwolić mu przepracować z drużyną okres przygotowawczy i wtedy się zobaczy, bo zwalnianie go w tej chwili, w momencie gdy objął drużynę z marszu w trakcie trwania rozgrywek to byłoby jakieś szaleństwo po prostu.
|