Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5674
Stary 07.11.2010, 16:04
No proszę, reprezentant Pietrasiak. Panie Smuda niech pan więcej nie raczy nas takimi powołaniami.

Cieszę się, że pogonią to Disco, bo może w końcu wyjdzie Wojciechowski ze swoim cyrkiem i zaczną jako Polonia od okręgówki. Pogoń tak zaczynała i nie musi się niczego wstydzić. Nie sprzedała się za garść srebrników.
Odpowiedz cytując