|
No proszę, reprezentant Pietrasiak. Panie Smuda niech pan więcej nie raczy nas takimi powołaniami.
Cieszę się, że pogonią to Disco, bo może w końcu wyjdzie Wojciechowski ze swoim cyrkiem i zaczną jako Polonia od okręgówki. Pogoń tak zaczynała i nie musi się niczego wstydzić. Nie sprzedała się za garść srebrników.
|