koyoot napisał(a):

|
wwf - wytlumacz mi jak to jest mozliwe ze mimo zmiany trenerow w ciagu ostatniego poltora roku gramy te sama pyte co gralismy, nawet mimo wzmocnien?
|
Możesz rozwinąć ten fragment o "wzmocnieniach"? My gramy jak gramy, bo mamy żenujący skład, więc nie "mimo", ale dzięki tym "wzmocnieniom" właśnie.