koyoot napisał(a):

|
Ja uwazam ze kazde miejsce w tabeli wyzsze niz 5 jest powyzej mozliwosci obecnego zespolu. Wisla jest slaba nie posiada nawet takiego potencjalu jak chocby w pamietnym sezonie 2007/2008.
|
A jednak mamy koyoocie wspólny mianownik: miejsce 5-te

Czyli możemy ustalić, że 5 miejsce odpowiada mnie więcej obecnym możliwością zespołu i trenera

No to teraz czekamy do końca rundy
