Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2910
Stary 07.11.2010, 15:18
willow napisał(a):Wyświetl post
Kilkunastu jeszcze spokojnie by się znalazło, spójrz na składy i miejsce w tabeli takich drużyn, jak choćby Hoffenheim, Eintracht czy Bolton Wanderers, o niższych ligach nie wspominając, bo ich tak regularnie nie śledzę.

Powiem krótko, kończąc moją dyskusję na chwilę obecną w tym temacie: Jeśli na koniec rundy będziemy na miejscach 4-5 będzie to oznaczało, że Maaskant rokuje dobre nadzieje i wie, co robi.
Każde miejsce poniżej uznam za nie zadowalające i poniżej możliwości zespołu.
Ja uwazam ze kazde miejsce w tabeli wyzsze niz 5 jest powyzej mozliwosci obecnego zespolu. Wisla jest slaba nie posiada nawet takiego potencjalu jak chocby w pamietnym sezonie 2007/2008.
Odpowiedz cytując