pawkas1992 napisał(a):

przypomne.
Tomasz Cywka oblał u Nas testy kilka sezonów temu.Mogliśmy go mieć za czapke gruszek, bo odchodził wtedy z Gwarka.
Ale kupic? Po co, czy ten zawodnik byłby w stanie coś dać Naszej Wiśle ?
Kupisz nibyna gwiazde kreowany, a wczoraj pod czapką gruszek cały mecz