Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 07.11.2010, 14:47
pawkas1992 napisał(a):Wyświetl post
Kupić Tomasza Cywke http://www.transfermarkt.co.uk/en/to...ler_38558.html
przypomne.
Tomasz Cywka oblał u Nas testy kilka sezonów temu.Mogliśmy go mieć za czapke gruszek, bo odchodził wtedy z Gwarka.

Ale kupic? Po co, czy ten zawodnik byłby w stanie coś dać Naszej Wiśle ?
Kupisz nibyna gwiazde kreowany, a wczoraj pod czapką gruszek cały mecz
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując