|
Po pierwsze to w środku grać będą Vrdolijak i będący w życiowej formie Borysiuk, który z Jagą był najlepszy na boisku. Po drugie Radović od kilku meczy znajduje się w świetnej formie i jako jeden z nielicznych w tej lidze potrafi zakręcić obrońcami jak dziećmi. Astiz z Komorowskim z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej i naprawdę dobrze się rozumieją i świetnie skracają pole gry. Legia ma przeciętnych bocznych obrońców, ale i tak Jędrzejczyk jest lepszy od Cikosa, a Kiełbowicz od Palijca. W ataku na pewno więcej do zaoferowania ma Wisła, ale to tylko w ilości. Ktoś tam się pytał ile asyst ma Manu. Ogólnie 3 (2 w lidze i 1 w PP). Zresztą takie porównania to sobie można darować szczególnie w naszej lidze gdzie o wszystkim decyduje głównie przypadek. Wystarczy, że drużyna zapieprza po boisku i to wystarczy do zwycięstwa, a Legia w przeciwieństwie do Wisły to robi.
|