Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2906
Stary 07.11.2010, 14:25
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
No niby tak, ale zawsze mozna powiedziec udalo sie Guardioli,udalo sie Deschampsowi dlaczego nie Petrescu? Jezeli chodzi o RM to ja zatrudniajac go powiedzialbym sobie, slaby pilkarz, wyniki nie powalaja, chyba raczej nie.
Mimo wszystko czekam jak sie to dalej potoczy.
No niestety nikt inny nie przyjdzie do nas z zachodu, albo znany były piłkarz ale początkujący trener lub ktos taki jak RM czyli nie prowadził nigdy wielkich drużyn ale doświadczenie ma duże i przypominam że nie wiele brakowało a zostałby trenerem Ajaxu.
Odpowiedz cytując