WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):

No niby tak, ale zawsze mozna powiedziec udalo sie Guardioli,udalo sie Deschampsowi dlaczego nie Petrescu? Jezeli chodzi o RM to ja zatrudniajac go powiedzialbym sobie, slaby pilkarz, wyniki nie powalaja, chyba raczej nie.
Mimo wszystko czekam jak sie to dalej potoczy.
|
No niestety nikt inny nie przyjdzie do nas z zachodu, albo znany były piłkarz ale początkujący trener lub ktos taki jak RM czyli nie prowadził nigdy wielkich drużyn ale doświadczenie ma duże i przypominam że nie wiele brakowało a zostałby trenerem Ajaxu.