Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5668
Stary 07.11.2010, 14:25
Zgadzam sie co do Komorowskiego. Spalony Franka byl taki sam jak spalony Kucharczyka czy Rado ( juz nie pamietam ). Dodatkowo katastrofalny kiks Iwanskiego i glupota Radovica. Mamy Wiec ( doliczajac 2 bramki ktore padly ) 5:2

Duch gry to jedno, przepisy to drugie. W przypadku spalonych jednak to nie ma znaczenia, albo sa albo ich nie ma.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując