bonawentura napisał(a):

Maksim Skavysh - gra w Bate, ma 20 lat i strzelił o bramkę więcej niż Rodionov.
Jest to jakiś pomysł. Ja znalazłem jednego teraz może niech ktoś inny poszuka.
Pozdrawiam.
|
Piłkarz ciekawy , ale raczej nie chciałby do nas przejść (chyba że kase zaproponowalibyśmy 3x większą)
W końcu BATE juz wyszło z grupy L.E