Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7996
Stary 07.11.2010, 13:39
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Maksim Skavysh - gra w Bate, ma 20 lat i strzelił o bramkę więcej niż Rodionov.

Jest to jakiś pomysł. Ja znalazłem jednego teraz może niech ktoś inny poszuka.

Pozdrawiam.

Piłkarz ciekawy , ale raczej nie chciałby do nas przejść (chyba że kase zaproponowalibyśmy 3x większą)
W końcu BATE juz wyszło z grupy L.E
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując