Donki napisał(a):

Pp pierwsze to ile ktos zarbia nic nie znaczy.
A po drugie to co z tego, że Manu zarabia duzo(?) jak gra chyba najgorzej z wszystkich pomocników Legii.
|
Dobry piłkarz zarabia dobrze, słaby słabo

.
Jeśli dla ciebie Manu gra zle, to nie mam pytań.