Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 07.11.2010, 13:15
Donki napisał(a):Wyświetl post
Pp pierwsze to ile ktos zarbia nic nie znaczy.
A po drugie to co z tego, że Manu zarabia duzo(?) jak gra chyba najgorzej z wszystkich pomocników Legii.

Dobry piłkarz zarabia dobrze, słaby słabo.
Jeśli dla ciebie Manu gra zle, to nie mam pytań.
Odpowiedz cytując