Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3990
Stary 07.11.2010, 11:56
<wislak88> napisał(a):Wyświetl post
Przecież są jeszcze bilety dla fanklubów, sponsorów i gości klubu a na taki mecz pewnie dużo rozdali.
fakt, ale widac, ze duzo osob skorzystalo z mozliwosci zakupu karnetu na 2 ostatnie mecze
powodzenia dla jutrzejszych staczow kolejkowych, zycze wam zeby bilety skonczyly sie jak najszybciej
Powód: .
Ostatnio edytowane przez koniak : 07.11.2010 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując