<wislak88> napisał(a):

|
Przecież są jeszcze bilety dla fanklubów, sponsorów i gości klubu a na taki mecz pewnie dużo rozdali.
|
fakt, ale widac, ze duzo osob skorzystalo z mozliwosci zakupu karnetu na 2 ostatnie mecze
powodzenia dla jutrzejszych staczow kolejkowych, zycze wam zeby bilety skonczyly sie jak najszybciej