Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8133
Stary 07.11.2010, 10:32
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Słuszna uwaga, z bramki cieszyli się:
Chavez
Paljic
Rios
Bunoza
Boukhari
Cikos
Kirm
7/7 obcokrajowców

co w tym czasie robili:
Małecki
Sobolewski
Żurawski ?

Szkoda, że są podziały...
Niestety to bardzo nie obiektywna ocena, aby dowiedzieć się kogo bramka ucieszyła najbardziej należałoby zmierzyć ile decybeli było w krzykach z radości piłkarzy, ile razy przybili z kimś "piątkę", jak wysoko ponieśli ręce oraz ile metrów przebiegli z radości, potem należy porównać to ze średnią krajową i mamy sprawiedliwy osąd Natomiast uwagę należy zwrócić na to że jeden z Brożków po strzeleniu bramki przez Nordiego, wyściskał się z Maaskantem! Przecież to skandal! Widać wyraźny podział Brożek i Maaskant vs. reszta. Czemu Brożek nie podbiegł do Boukhariego, a Maaskant do reszty cieszących się Wiślaków?!
Ostatnio edytowane przez Syn Kangura z 1984 : 07.11.2010 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując