royalmichael napisał(a):

Słuszna uwaga, z bramki cieszyli się:
Chavez
Paljic
Rios
Bunoza
Boukhari
Cikos
Kirm
7/7 obcokrajowców
co w tym czasie robili:
Małecki
Sobolewski
Żurawski ?
Szkoda, że są podziały...
|
Niestety to bardzo nie obiektywna ocena, aby dowiedzieć się kogo bramka ucieszyła najbardziej należałoby zmierzyć ile decybeli było w krzykach z radości piłkarzy, ile razy przybili z kimś "piątkę", jak wysoko ponieśli ręce oraz ile metrów przebiegli z radości, potem należy porównać to ze średnią krajową i mamy sprawiedliwy osąd

Natomiast uwagę należy zwrócić na to że jeden z Brożków po strzeleniu bramki przez Nordiego, wyściskał się z Maaskantem! Przecież to skandal! Widać wyraźny podział Brożek i Maaskant vs. reszta. Czemu Brożek nie podbiegł do Boukhariego, a Maaskant do reszty cieszących się Wiślaków?!