|
PiS miał się dobrze do końca kampanii wyborczej,w której Kaczyński uzyskał idealny dla siebie wynik - minimalna porażka z Komorowskim(w przypadku wygranej byłby zjedzony przez salon).Tak jak napisał 1q2 -się zgadza.Jak tak dalej pójdzie to w PiSie nie będzie polityków tylko zostaną potakiwacze Kaczyńskiego.Nie mówie żeby mnie taka sytuacja cieszyła wręcz przeciwnie,potrzebna jest silna opozycja aby kontrolowała działania rządu.Niestety w obecnej sytuacji wszystko wskazuje na to iż Tusk miał racje mówiąc iż PO nawet nie ma z kim przegrać.Oznacza to że rządzący mogą nic nie robić,wybuchać kolejne afery hazardowe a i tak utrzymają władze bo ludzie będą wybierać mniejsze zło i cały czas im ufać w obawie przed radykalizmem Kaczyńskiego.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|