Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2962
Stary 07.11.2010, 08:40
Witam. Kupię Sony Ericssona Aino.
Telefon może być uszkodzony, jedynie obudowa musi być w dobrym stanie. Kolor obojętne, choć bardziej chyba wolę czarny.

Warunek: Pudełko ze zgodnym IMEI i dowód zakupu. Niczego wiecej raczej nie potrzebuje, chociaz jezeli bedzie caly zestaw to bardzo dobrze.

Jak ktoś ma na sprzedaż to czekam na PW.
Odpowiedz cytując