|
Witam. Kupię Sony Ericssona Aino.
Telefon może być uszkodzony, jedynie obudowa musi być w dobrym stanie. Kolor obojętne, choć bardziej chyba wolę czarny.
Warunek: Pudełko ze zgodnym IMEI i dowód zakupu. Niczego wiecej raczej nie potrzebuje, chociaz jezeli bedzie caly zestaw to bardzo dobrze.
Jak ktoś ma na sprzedaż to czekam na PW.
|