Młody, zdolny , na dorobku
Trenuje od 1999 roku - 11 lat. Ma 41 lat. Ale w Polsce nadal go będą tak określać.
Panowie, ja też chcę transferów. też chcę zawodników o większych umiejętnościach. Ale równocześnie chcę trenera który wyciśnie z tych gości 110%i nie będzie pękał na wyjeżdzie przed Lechem Poznań.
Ten trener to jest właśnie podsumowanie polityki Cupiała z ostanich lat. Ściąganie odpadów z zagranicy. Bo jak inaczej nazwać gościa który miał być asystentem w Bredzie a z przypadku zrobili go 1 trenerem.
Pozatym co to jest Breda że my mamy się na nich wzorować i podkupowywać im trenera.
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...Maaskant_.html
I oto taki facet nas trenuje, im więcej czytam, tym wieksze przerażenie mnie ogarnia kogo oni sciagli.
A skąd wiadomo że w 2 lidze holenderskiej nie ma układów i robionych awansów.
Niech lepiej ktoś przypomni naszemu trenerowi że w Polsce nie mamy Barażów. Tutaj z 8 miejsca do pucharów się nie załapie. Maaskant to nie jest trener który trenował w tamtejszej 1 lidze. Facet trenował w wiekszości w 2 lidze i od święta w pierwszej.
Czy nadal kogoś dziwią nasze wyniki w tej rundzie.