Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6442
Stary 07.11.2010, 01:36
Nie nam Lech nie przeszkadza i jego wyniki.

Bardziej świadomość tego że gdyby Cupiał choć trochę bardziej dbałby o klub to my również grali byśmy w grypie ligi europejskiej i mieli takie same sukcesy.

Nie ma w Lechu jakiś niesamowitych zawodników, którzy na tle tej ligi byli by jacyś kosmiczni. Taka Wisła, Legia za chwilkę jak wszystko pójdzie po ich myśli to mogą być nawet lepsze niż ten Lech.

Nas bardziej złości to że na własne życzenie nie jesteśmy tam gdzie teraz jest Lech. Wystarczyło by tylko żeby Basajał utrzymał skałd + kupić z 3 mocnych grajków + 3 grajków na ławkę (takich jak kupiliśmy w okienku), dobry trener i zapewne w lidze europejskiej też byśmy powaliczyli.

Mnie naprawdę cieszą wyniki Lecha. Naprawde fajnie jest że w tej międzynarodowej bezsilności którą nasze kluby pokazały jest ktos kto potrafi dobrze zagrać. I nie jest ważne że Lech ma w tych meczach trochę szczęścia. Za pół roku nikt nie będzie pamiętał że taka bramka jak Arboledy zdarza się raz na 100 lat.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując