|
Osobiście nie wierzę w zmianę na stanowisku trenera teraz. Trudno też opierać się na newsach dzennikarza Faktu. Powtarzam to co już kiedys tu pisałam, należy Maskantowi dać szanse przygotowania drużyny zimą i zobaczyć co potrafi wiosną. Inna sprawa, że jest już trochę u nas, a postępów w grze nie widać. Grają jak za Kaspra, a taktyki w ich poczynaniach (poza dłuuuugą piłą) trudno się dopatrzeć.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez ooona : 07.11.2010 o godz. 00:50.
|