Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2860
Stary 07.11.2010, 00:23
http://www........./news/show/5817_panie_trenerze_maaskant_____kim_pan_jest__

Nie wiem kim jest ten Szymański, ale jego wypowiedź jest po prostu skandaliczna. Słowa wyrwane z kontekstu, to po pierwsze, a po drugie, to jego wypowiedzi na temat rzekomo słabej gry drużyny świadczą o kompletnym dyletanctwie jeśli chodzi o znajomość gry zespołowej pod tytułem "piłka nożna". Nie chce się czytać takich wielebnych bzdur. Jak ktoś wyżej napisał SKWK powinno się zajmować czymś zupełnie innym i stać murem za trenerem, piłkarzami etc. Bo np. taki Kebab ostatnio załatwił nam 3 punkty, więc czasem można coś palnąć za wcześnie. I tak właśnie zrobił kolega Szymański.
Odpowiedz cytując