kotyrek napisał(a):

Jak dobrze że Polacy podbiegli do naszego Kebaba i cieszyli się ze zwycięstwa
Ciekawe co by było jakby Brożek strzelił gola ?
|
Słuszna uwaga, z bramki cieszyli się:
Chavez
Paljic
Rios
Bunoza
Boukhari
Cikos
Kirm
7/7 obcokrajowców
co w tym czasie robili:
Małecki
Sobolewski
Żurawski ?
Szkoda, że są podziały...
A tak w ogóle czy Małecki wie co to jest taktyka? Jego jedyna wizja gry to "dawaj mi tu piłkę, ale już!" potem głowa na dół i patrzy tylko na swoje buty, biegnie byle do przodu a na końcu oddaje strzał tam gdzie mu akurat wyjdzie. ja rozumiem że przy Maaskancie ciężko mówic cokolwiek o taktyce ale co kurva robi Małecki?