Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8128
Stary 07.11.2010, 00:04
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
Jak dobrze że Polacy podbiegli do naszego Kebaba i cieszyli się ze zwycięstwa
Ciekawe co by było jakby Brożek strzelił gola?
Słuszna uwaga, z bramki cieszyli się:
Chavez
Paljic
Rios
Bunoza
Boukhari
Cikos
Kirm
7/7 obcokrajowców

co w tym czasie robili:
Małecki
Sobolewski
Żurawski ?

Szkoda, że są podziały...


A tak w ogóle czy Małecki wie co to jest taktyka? Jego jedyna wizja gry to "dawaj mi tu piłkę, ale już!" potem głowa na dół i patrzy tylko na swoje buty, biegnie byle do przodu a na końcu oddaje strzał tam gdzie mu akurat wyjdzie. ja rozumiem że przy Maaskancie ciężko mówic cokolwiek o taktyce ale co kurva robi Małecki?
Odpowiedz cytując