Ja mam tylko nadzieję, że ci co dziś tak głośno krzyczeli "wszyscy wstają i śpiewają" a potem z automatu bo tak należy przecież "ruszcie dupy" ruszą swoje na kolejne mecze Młodej Wisły bo z dotychczasowych wizyt na stadionie Wawelu i przy R22 odnoszę wrażenie, że to inni powinni wam zaśpiewać "ruszcie dupy"!
Cytat:
|
no przepraszam cie bardzo ze przyspiewki anty cie urazily :|
|
mnie akurat nie uraziły ale mnie irytowały, że zamiast usłyszeć
Cytat:
# Jak długo na Wawelu- Hymn
# Biała Gwiazda na niebie się mieni
# Chłopcy z Reymonta
# Chociaż w świecie
# Gdzieś w starym mieście
j... żydów sk...
# Moja jedyna miłość
# Na polu jest mrok
# Najwspanialszy klub na świecie
cracovia to
|
to słyszałem
Cytat:
barak 6
jabać zydów
cracovia to....
pzpn
Wisła to jest potega
ch... ci na imię
legia to
majchrowski skur...
jazda jazda jazda
nie jestesmy aniołami....
jebac zydow
barak 6
cwel
|
różnicą chyba widać
Cytat:
|
fakt faktem bylo bardzo duzo Anty(kolo mnie siedzialy osoby ktore je liczyly na koniec wyszlo ponad 100 w calym meczu) ale mielismy do tego prawo!
|
w przyszłej rundzie mam nadzieję, na meczu Ekstraklasy zobaczysz jak wygląda doping w meczu derbowym i jak będzie wyglądało prawo do bluzgów na Cracovię.
jak się za coś zabieracie to róbcie to mądrze i z głową bo my nie Cracovia ale
WIELKA WISŁA jesteśmy!
Brawo dla Młodej Wisły pokonali odwiecznego rywala i są na chwilę obecną liderem. Brawo Wiślacy! Wisła Pany!