Kris54 napisał(a):

|
Jestem może trochę nie w temacie, ale mam jedno małe pytanie - dlaczego w zeszły czwartek Komisja Ligi nie ukarała Lecha za ostatni mecz z nami ? Proszę o czystą informację( bez zbędnej napiny, szczególnie w wykonaniu bulwiastych którzy kochają się napinać )
|
Lech poprosił ze względu na mecz z City w czwartek, nie mogli przyjechać, wyjaśnić. Podobna sytuacja miała miejsce, gdy KL zrobiła ukłon w stronę Lecha, gdy ten grał w Turynie - a sprawa dotyczyła kary dla Zielińskiego.
P.S. Normalne pytanie bez kompleksów - da się
EDIT: Phantom - przypomnij jak się zebrali 'jak zawsze' do ukarania Marcelo, bo chciałbym się pośmiać. I jeszcze najlepsze - dyrektorem wykonawczym za czasów 'skandalu' z Boguskim był Wasz aktualny prezes.
Tradycyjną cechą kibiców wiecznie pokrzywdzonych jest to, że pamiętają tylko własne krzywdy, a nie pamiętają sytuacji gdy im się upiekło
"ale ty chyba tego nie potrafisz zrozumieć'.
Dla mnie koniec, nie chce mi się kopać z koniem/