Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5662
Stary 06.11.2010, 23:57
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
Jestem może trochę nie w temacie, ale mam jedno małe pytanie - dlaczego w zeszły czwartek Komisja Ligi nie ukarała Lecha za ostatni mecz z nami ? Proszę o czystą informację( bez zbędnej napiny, szczególnie w wykonaniu bulwiastych którzy kochają się napinać )
Lech poprosił ze względu na mecz z City w czwartek, nie mogli przyjechać, wyjaśnić. Podobna sytuacja miała miejsce, gdy KL zrobiła ukłon w stronę Lecha, gdy ten grał w Turynie - a sprawa dotyczyła kary dla Zielińskiego.

P.S. Normalne pytanie bez kompleksów - da się

EDIT: Phantom - przypomnij jak się zebrali 'jak zawsze' do ukarania Marcelo, bo chciałbym się pośmiać. I jeszcze najlepsze - dyrektorem wykonawczym za czasów 'skandalu' z Boguskim był Wasz aktualny prezes.

Tradycyjną cechą kibiców wiecznie pokrzywdzonych jest to, że pamiętają tylko własne krzywdy, a nie pamiętają sytuacji gdy im się upiekło

"ale ty chyba tego nie potrafisz zrozumieć'.

Dla mnie koniec, nie chce mi się kopać z koniem/
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 07.11.2010 o godz. 00:02.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując