0 22 napisał(a):

Jest takie fajne przysłowie. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Komisja zbierze się w środę..
P.S. Uwielbiam te Wasze spiski i wieczne pokrzywdzenie
|
Tu nie chodzi o pokrzywdzenie, ale o sprawiedliwe traktowanie wszystkich. Skoro zawsze ochoczo zbierają się do karania naszych zawodników to powinni tak robić z każdym, a tego nie robią. O to nam chodzi, ale ty chyba tego nie potrafisz zrozumieć.