Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2859
Stary 06.11.2010, 23:53
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No i kto zostanie zatrudniony? Może Zdzisia Kapkę posadzą na ławce trenerskiej? Przecież to wszystko byłyby jakieś kpiny bezpośrednio z kibiców, którzy mimo iż są podzieleni odnośnie gry drużyny i często krytykują trenera, to jakoś wszyscy jednoczą się wokół hasła - budowanie potęgi Wisły. Ja bym sam się podpisał pod listem, który wyszedłby niekoniecznie pod szyldem SKWK, który mówi jawnie i otwarcie na temat "ciemnych stron" naszego klubu - mówię o Zdzisiu Kapce, ale nie tylko - aby klub zaczął działać profesjonalnie, to głównym celem jest wyrzucenie za burtę Zdzisia Kapki. To jest cel numer 1.

Jak to kto. Kaczmarek, Zieliński , Michniewicz, Białas, Majewski . Tylko czekają na angaż w Wiśle, a wtedy mamy gwarantowaną 1 ligę. Ja wierze, że Cupiał zachował jeszcze resztki oleju w głowie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując