Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 06.11.2010, 23:28
Wisła - Legia 3:1 (1:0)

Pawełek - Cikos, Chavez, Bunoza, Paljic - Małecki, Sobolewski, Garguła, Wilk, Kirm - Paweł Brożek

Zmiany: Żurawski, Rios, Boukhari

Gole: Paweł Brożek, Sobolewski, Kirm
Tylko Wisła!