Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1615
Stary 06.11.2010, 23:24
Wisła - Legia 2:1 (1:1)

Skład: Pawełek - Cikos, Chavez, Bunoza, Paljic - Małecki, Sobolewski, Garguła, Wilk, Kirm - Paweł Brożek
Zmiany: Boukhari, Rios, Żurawski
Bramki: Paweł Brożek, Wilk