Gucio25 napisał(a):

jakby było z weszło to bym nie pisał.
info pewne, bo byłem w WŚ po bilet dla znajomego, na G tylko abonamenty.
|
a tam i u nich różnie bywa, -ło,, raz tak raz siak.
nie był oficjalnego komunikatu, więc i moga być,
zresztą dzwońcie sami do nich.12 6239595,