Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4551
Stary 06.11.2010, 22:47
Udało mi się dzisiaj zagrać Derby Polski i.....o mało nie zmiażdżyłem Legii, zabrakło szczęścia i klasowego napastnika...
Wynik i statystyki meczu:
http://i54.tinypic.com/fvjt02.jpg
Odpowiedz cytując