Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8126
Stary 06.11.2010, 22:30
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Człowieku Ty jesteś chyba pomylony , może jeszcze każda bramka stracona przez Wisłę jest po błędzie Pawełka? Pawełek przy trzech bramkach które podałeś nie popełnił żadnego błędu ale widocznie brakuje Ci argumentów i musiałeś zmienić nieco fakty . Przy 4 bramce Mariusz mógł się lepiej zachować ale obrońcy w tej sytuacji znacznie gorzej się zachowali. Pawełek w tym sezonie broni bardzo dobrze , niektórym na forum widocznie to nie za bardzo pasuje bo ich ulubiony cel ataków ostatnio dobrze się spisuje i nie mogą go zmieszać z błotem i zwyzywać . Mariusz jest dobrym bramkarzem , ma wysokie umiejętności ale ma problemy z psychiką właśnie przez taki obrzucanie go gównem za każdy błąd który może zdarzyć się każdemu bramkarzowi !
Kolega nie jest pomylony tylko obiektywnie ocenił stracone przez nas gole. W każdej z wymienionych sytuacji Mariusz popełnił błędy (mniejsze lub większe). W Chorzowie to był "wielbłąd" jak mawiał Łazarek. Nie zmienia to faktu, że w tym sezonie Pawełek gra lepiej niż w latach poprzednich (choćby wczoraj bardzo dobry występ). Czy to wystarcza, by przedłużyć z nim kontrakt? Wg mnie nie - ale to subiektywna opinia i zgadzać się z nią nie musisz.
Odpowiedz cytując