Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8125
Stary 06.11.2010, 22:15
max TS napisał(a):Wyświetl post
wisla zacznie dobrze grac w pilke jak w jej skladzie nie bedzie juz zadnego Polaka. moze i nasi "zagraniczniacy" sa slabi ale mentalnie przewyzszaja polaczkow o lata swietlne.
zgadzam się
Odpowiedz cytując