|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
|
#8125

06.11.2010, 22:15
|
max TS napisał(a): 
|
wisla zacznie dobrze grac w pilke jak w jej skladzie nie bedzie juz zadnego Polaka. moze i nasi "zagraniczniacy" sa slabi ale mentalnie przewyzszaja polaczkow o lata swietlne.
|
zgadzam się
|
|