|
no bardzo dobrze. bilet w abonamencie kosztuje 40 zł, a na inne trybuny najtaniej też 40 zł. jak ktoś będzie chciał pójść na g tylko na legie to mu sie tak samo opłaca jak pójście na inną trybunę.
dzięki temu zostanie wyprzedana cała g, a na zagłębiu i tak bedzie 2 razy mniej ludzi. szczyt przebiegłości po prostu.
|