|
WISŁA - Legia
WYNIK (do przerwy): 4-2 (2-2)
SKŁAD:
Pawełek - Czikosz, Chavez, Bunoza, Paljic - Kirm, Sobolewski, Rios, Garguła, Małecki - Paweł Brożek
ZMIANY:
Boukhari, Piotr Brożek, Żurawski
BRAMKI:
Paweł Brożek, Małecki, Kirm, Boukhari
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 11.11.2010 o godz. 21:51.
|