Sepsili napisał(a):

|
Najbardziej co mnie wkurzyło to zachowanie Małeckiego, gdzie ok. (90+min) potrafił wyjechać na dużo więcej doświadczonego zawodnika i starszego ( Żurawskiego ) z takimi tekstami ( można było odczytać co mówił z ruchu ust).!!!
|
Malecki jak strzeli 100 goli dla Wisly bedzie mogl ewentualnie podniesc glos na Zurawia.
Co do Maaskanta. Z pustego to nawet Salomon nie naleje. A jesli Zielinski jest taki dobry to czemu nie prowadzi Ajaxu czy inego Feyenordu?
Powtarzam po raz setny. Tylko zagraniczni trenerzy na kazdym etapie szkolenia zawodnikow i trenerow przez kilka latpracy moga uratowac Polskapilke nozna i sparwic ze wkoncu Wisla zagra w LM a Repra nie przyniesie wstydu.