Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2853
Stary 06.11.2010, 21:43
Sepsili napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej co mnie wkurzyło to zachowanie Małeckiego, gdzie ok. (90+min) potrafił wyjechać na dużo więcej doświadczonego zawodnika i starszego ( Żurawskiego ) z takimi tekstami ( można było odczytać co mówił z ruchu ust).!!!

Malecki jak strzeli 100 goli dla Wisly bedzie mogl ewentualnie podniesc glos na Zurawia.

Co do Maaskanta. Z pustego to nawet Salomon nie naleje. A jesli Zielinski jest taki dobry to czemu nie prowadzi Ajaxu czy inego Feyenordu?

Powtarzam po raz setny. Tylko zagraniczni trenerzy na kazdym etapie szkolenia zawodnikow i trenerow przez kilka latpracy moga uratowac Polskapilke nozna i sparwic ze wkoncu Wisla zagra w LM a Repra nie przyniesie wstydu.
Odpowiedz cytując