Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
duce!
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5651
Stary 06.11.2010, 21:42
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
No to zapowiada się kolejny skandal, już w czwartek. Jestem dziwnie przekonany, że temat nawet nie zostanie poruszony więc radzę się nie nakręcać.
W czwartek jest święto, leśne dziadki mają wczasy.


"Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..."
Odpowiedz cytując