Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
duce!
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Skawina
Offline
#
5651
06.11.2010, 21:42
royalmichael
napisał(a):
No to zapowiada się kolejny skandal, już w czwartek. Jestem dziwnie przekonany, że temat nawet nie zostanie poruszony więc radzę się nie nakręcać.
W czwartek jest święto, leśne dziadki mają wczasy.
"Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..."
duce!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do duce!
Znajdź inne posty napisane przez duce!