Jarek oddał partie Ziobrze ?
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/ro...wiadomosc.html
Myśle że to byłby dobry pomysł bo Jarek wiele w życiu przeszedł w ostatnim czasie i chyba wydaje sie byc już zmęczonym człowiekiem.Z reszta chyba mało kto zniósłby tyle ataków (też fizycznych) na siebie.