|
Jak Cupiał zwolni Maaskanta w zimię to powiem jawnie i otwarcie, że jest idiotą. Bo inaczej tego nie możnaby nazwać. Przynajmniej z punktu widzenia okoliczności, w jakich Maaskant został zatrudniony. Zresztą zatrudnienie w klubie Holendrów to poważna obietnica budowania mocnej Wisły, więc Cupiał chyba ma jakąś tam świadomość, po co pion sportowy w ten a nie inny sposób jest ukształtowany.
|