Tabela generalna podana w poście wyżej.
Parę informacji dotyczących konkursu jak każdy pewnie zauważył zbliżamy się wielkimi krokami do końca rundy a co za tym idzie i końca 8 edycji konkursu o Wiśle.
Pozostało nam do wytypowania 4 spotkania ( 3 spotkania tej rundy tj. Wisła - Legia, Polonia - Wisła, Wisła - Zagłębie, oraz spotkanie rozegrane awansem z wiosny Arka Gdynia - Wisła Kraków)
Póki co na prowadzeniu wciąż
pablo92TSW, po piętach depcze mu
DarekK_11, który ma 4 punkty starty o podium walczy jeszcze
yoda79 który traci do trzeciego w tym momencie 4 oczka do
piter116.
Walka o podium zatem będzie do końca napięta
Być może jak znajdę chwilę czasu, pozwolę sobie zrobić na koniec taką małą tabelę wszech czasów z poprzednich edycji, które prowadziłem.
Najwyraźniej trzeba wprowadzić jakieś kary dla typujących po czasie, skuteczny może się okazać plan, że zliczę te punkty danemu użytkownikowi ale zamiast dodać jej do jego dotychczasowego dorobku, będę je odejmował.
Jeżeli widać błędy to pisać PRIV.
Typy na spotkanie Wisła Kraków- Legia Warszawa oddajemy/edytujemy do 11 listopada (CZWARTEK) do godziny 23:59.
Większymi się już nie da, więc mam nadzieję, że każdy zauważy.