Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1611
Stary 06.11.2010, 20:56
Tabela generalna podana w poście wyżej.

Parę informacji dotyczących konkursu jak każdy pewnie zauważył zbliżamy się wielkimi krokami do końca rundy a co za tym idzie i końca 8 edycji konkursu o Wiśle.
Pozostało nam do wytypowania 4 spotkania ( 3 spotkania tej rundy tj. Wisła - Legia, Polonia - Wisła, Wisła - Zagłębie, oraz spotkanie rozegrane awansem z wiosny Arka Gdynia - Wisła Kraków)

Póki co na prowadzeniu wciąż pablo92TSW, po piętach depcze mu DarekK_11, który ma 4 punkty starty o podium walczy jeszcze yoda79 który traci do trzeciego w tym momencie 4 oczka do piter116.
Walka o podium zatem będzie do końca napięta

Być może jak znajdę chwilę czasu, pozwolę sobie zrobić na koniec taką małą tabelę wszech czasów z poprzednich edycji, które prowadziłem.


Najwyraźniej trzeba wprowadzić jakieś kary dla typujących po czasie, skuteczny może się okazać plan, że zliczę te punkty danemu użytkownikowi ale zamiast dodać jej do jego dotychczasowego dorobku, będę je odejmował.


Jeżeli widać błędy to pisać PRIV.




Typy na spotkanie Wisła Kraków- Legia Warszawa oddajemy/edytujemy do 11 listopada (CZWARTEK) do godziny 23:59.




Większymi się już nie da, więc mam nadzieję, że każdy zauważy.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 06.11.2010 o godz. 20:59.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.