Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
5642
06.11.2010, 20:48
Arka 2-1 prowadzi ;] Wynik dla nas dobry, przynajmniej nadrobimy coś do Korony. Tabela się coś spłaszcza, nie licząc jakiegoś nędznego klubu, który wyraźnie odstaje, ale jak wiadomo to od dwóch lat klub 1 ligowy
kozuba92
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kozuba92