Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5642
Stary 06.11.2010, 20:48
Arka 2-1 prowadzi ;] Wynik dla nas dobry, przynajmniej nadrobimy coś do Korony. Tabela się coś spłaszcza, nie licząc jakiegoś nędznego klubu, który wyraźnie odstaje, ale jak wiadomo to od dwóch lat klub 1 ligowy
Odpowiedz cytując