kolarz90 napisał(a):

|
Ale nikt z Wisły nie powiedział ze Maaskant może być zwolniony. Tak naprawde komentujemy głupie ploty pismaków z faktu... Myśle ze Cupiał nauczył się czegoś po Petrescu i nie zrobi tego błędu po raz kolejny. Poza tym wątpie żeby był skłonny płacić na pewno duże odszkodowanie jeśli skąpi na porządne transfery od paru lat
|
Dokładnie !!!! Maaskant ma 2 letni kontrakt i napewno nikt go nie zwolni do Czerwca... A ja powiem tylko tyle, że na wiosne zobaczymy prawdziwe oblicze pana Roberta.Moim zdaniem zresztą potrzeba nam jednego solidnego stopera który będzie walczył z Chavezem i Bunozą o skład.Chavez i Bunoza z meczu na mecz się ogrywają w naszej buracznej lidze i myśle że to jest ciekawa dwójka na najlepszą obrone w przyszłości w lidze.Do tego musimy znaleźć lewego obrońce i tu proponuje Sadloka.Jeden pomocnik w miare wszechstronny (odbiór i rozgrywanie) No i napastnik który nawiąże z Brożkiem twardą walke...no i oczywiście Grosicki na skrzydło lub inny dynamiczny i z wrzutką skrzydłowy.Krzysiu Mączyński wróci z ŁKS i będzie git