Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
Od: 09.2010
Skąd: BN South
Offline
#
6441
06.11.2010, 19:52
Widać niektórym żal dupe ściska ,że akurat przypadkiem Lech wydymał MC,ludzie wieje tradycyją swojską zaściankową wiochą tylko dlatego ,że to przyjaciele pasów
Polska...
philips kr
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez philips kr