Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3974
Stary 06.11.2010, 18:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Leszek dlaczego masz byc gorszy? Skoro kochasz Wisle to napewno odpuscisz mecz z Legia jesli nie bedzie mozliwosci aby na niego isc a pojdziesz sobie na mecz z Zaglegiem Lubin gdzie bilety sa tansze o dyche. Dlaczego zawsze ujawniaja sie problemy ludzi jak nadchodzi mecz z Legia (?)
A tak ciężko jest zrozumieć, że są ludzie, którzy
1). Chcą zobaczyć szlagierowy mecz (jak na całym świecie, największe obciążenie jest na mecze hitowe)
2). Są w sytuacji, która uniemożliwia im przewidzenie, czy będą mogli iść na mecz, co dyskwalifikuje zakup karnetu?
Płacą za bilet, tak samo jak Ty czy Ja, więc niech chodzi ich jak najwięcej, bo to kasa dla klubu.
Musicie się pogodzić z tym, że będą chodzili na takie mecze ludzie, którzy normalnie stadion omijają szerokim łukiem. I tak było jest i będzie...
Odpowiedz cytując