Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7984
Stary 06.11.2010, 18:15
A tak racja sezon 08/09, w MESIE był.

Tymczasem Nwaogu z Floty, który był na naszej liście transferowej zdobył kolejną swoją bramkę na zapleczu ekstraklasy już 12.
Odpowiedz cytując