Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5606
Stary 06.11.2010, 18:08
Śląsk! Super! Jeden do przodu!
Dobrze że Bytom zremisował z Zabrzem, oba kluby straciły punkty!
Powód: Urban nic nie pokazał :)
Ostatnio edytowane przez Mahazel888 : 06.11.2010 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując