Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3968
Stary 06.11.2010, 18:02
Jot napisał(a):Wyświetl post
Jednomeczowcy pokazując swoją wierność i oddanie barwom Wisły w poniedziałek biorą wolne i możecie koczować pod kasami, czekając po bilet parę godzin
I po cholerę od razu napinka? Nie każdy kupuje karnet z różnych powodów... Masz karnet to się ciesz i tyle... Kwestia czy na meczu jesteś piknikiem, ultrasem czy dopingujesz na pełnej ku**ie już była poruszana i każdy ma prawo kibicować Wisełce...
Odpowiedz cytując