Jot napisał(a):

Jednomeczowcy pokazując swoją wierność i oddanie barwom Wisły w poniedziałek biorą wolne i możecie koczować pod kasami, czekając po bilet parę godzin
|
I po cholerę od razu napinka? Nie każdy kupuje karnet z różnych powodów... Masz karnet to się ciesz i tyle... Kwestia czy na meczu jesteś piknikiem, ultrasem czy dopingujesz na pełnej ku**ie już była poruszana i każdy ma prawo kibicować Wisełce...