Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5605
Stary 06.11.2010, 18:02
Widac, ze forma idzie do gory. Skorza opanowal sytuacje i powoli uklada zespol. Dobry mecz Legii...masa sytuacji, ale brak skutecznego wykonczenia(nie maja typowego egzekutora). Poziom sedziowania bardzo slaby. Asitz i Cionek nie powinni dokonczyc tego spotkania, bo obaj zapracowali na kilka zoltek.
Odpowiedz cytując