Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8117
Stary 06.11.2010, 17:58
Evil_ napisał(a):Wyświetl post
jak myślicie, kogo pożegnamy niebawem? Jirsak, Łobodziński?
Mam nadzieje, że tak. Ponadto fajnie by było jakbyśmy pozbyli się Paljcia, Bunoze, Boukhariego(?), Jovanicia i zastąpimy ich jakimś piłkarzami dobrej klasy.
Odpowiedz cytując