Ja się pytam dlaczego jak leciała kontra Sandomierski spacerował sobie bo polu karny Legi zamiast zapierd***ć do bramki ?! Taka typowa mentalność naszych kopaczy: co się będe męczył i tak już przej*****śmy...
http://www.youtube.com/watch?v=6liJjDg9FLc