Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5602
Stary 06.11.2010, 17:53
Ja się pytam dlaczego jak leciała kontra Sandomierski spacerował sobie bo polu karny Legi zamiast zapierd***ć do bramki ?! Taka typowa mentalność naszych kopaczy: co się będe męczył i tak już przej*****śmy...

http://www.youtube.com/watch?v=6liJjDg9FLc
Odpowiedz cytując